OHÝBANIE

OHÝBANIE / OHRAŇOVANIE

Spoločnosť Martus disponuje najmodernejšími ohraňovacími lismi značky Trumpf, ktoré sú zárukou spoľahlivosti a taktiež presnosti. V spojení s automatizáciou a aktívnou kontrolou ohýbaného uhlu počas ohýbania profilov predstavujú automatizované ohraňovacie lisy vysoko presné, rýchle a flexibilné riešenia v oblasti ohýbania plechov.

Spoločnosť Martus sa môže pochváliť hneď niekoľkými automatizovanými ohraňovacími lismi, v našom strojovom parku máme automatizovaný ohraňovací lis TruBend Cell série 5000 vybavený robotom na ohýbanie aj hrubých plechov s váhou až *150kg vďaka čomu sme schopný redukovať potrebu „drahej pracovnej sily“ takmer na nulu, čo nám umožňuje poskytnúť bezkonkurenčné ceny pri zachovaní vysokej kvality.

Ďalej disponujeme až tromi plne automatizovanými ohraňovacími lismi TruBend Cell série 7000, ktoré sú momentálne celosvetovo najrýchlejšími ohýbačkami v oblasti ohraňovania malých dielov, čo nám zaručuje skrátenie výrobných časov čo má opäť pozitívny vplyv na cenu produktu. V Našom strojovom parku máme samozrejme aj klasické Trumpf ohraňovacie lisy, ktoré sú svojou presnosťou a Našou vysoko odbornou obsluhou zárukou precíznosti a kvality.

MANUÁLNE OHÝBANIE

TruBend 5170

Dĺžka ohraňovania

3230 mm

Lisovacia sila

1700 kN

TruBend 5085

Dĺžka ohraňovania

2210 mm

Lisovacia sila

850 kN

TruBend 7036

Dĺžka ohraňovania

1020 mm

Lisovacia sila

360 kN

AUTOMATIZOVANÉ OHÝBANIE

TruBend Cell 5000

Dĺžka ohraňovania

4250 mm

Lisovacia sila

1700 kN

TruBend Cell 7000

Dĺžka ohraňovania

1020 mm

Lisovacia sila

360 kN

MÁTE ZÁUJEM O NAŠE SLUŽBY?

Napíšte nám a my vás budeme obratom kontaktovať.

    Meno:

    E-mail:

    Správa:

    Táto stránka je chránená systémom reCAPTCHA a uplatňujú sa Pravidlá ochrany osobných údajov spoločnosti Google a Zmluvné podmienky.

    sk_SKSK